"Sublimitas" (з латини) означає "підйом", або "зростання менталітету й особистості.” Ми віримо, що через освіту, дитина може вийти за межі нерівностей, які не дають їй можливості розвинути власний людський потенціал.

Серед найбільш знедолених дітей та молоді багато сиріт і дітей вулиці, потреби яких не враховуються державою та громадськими організаціями. А через брак освітніх можливостей, багато з них навертаються до девіантної поведінки й злочинності. Разом із дорослішанням, ця молодь зіштовхується з бідністю, безробіттям і безпритульністю.

Sublimitas є благодійнoю організацією, яка займається ретельним дослідженням, розробляє і реалізує на місцевому рівні відповідні програми, що забезпечують освітні послуги для соціально-економічно знедолених дітей та молоді на міжнародному рівні – сиріт, дітей, котрі мешкають в сиротинцях та безпритульних.

Наша місія

Наша місія  надихнути соціально та економічно знедолених дітей та молодь і дати їм можливість на розвиток власного потенціалу через освіту. Ми проводимо та підтримуємо дослідження про потреби знедолених дітей та молоді. Ми використовуємо ці дослідження для того, аби знайти рішення, які покращуватимуть життя цих дітей та молоді. 

Наші головні принципи

Ми керуємося принципами Конвенції ООН з Прав Дитини (1989 р.) і віримо, що кожна дитина заслуговує на повноцінне життя, де вона матиме можливість навчатися у безпечних для життя умовах.

Ознайомитися з Конвенцією з Прав Дитини можна тут.

Наші цінності

Дослідження для нас є дієвим інструментом для визначення незадовільних освітніх потреб у життях дітей.

Ми проводимо ретельні дослідження для того, щоб розробити та реалізувати програми.

Наш підхід до роботи – прозорість і вірність власним принципам.

Ми діємо в інтересах дитини.